Léčivé rostliny jihoamerické přírody

Peruánské byliny obsahují velké množství alkaloidů, vitaminů, minerálů a jiných důležitých látek, které pomáhají při zotavování a regeneraci těla. Svým složením přispívají ke zkvalitňování života všem lidem, kteří to potřebují, a to přírodní cestou. Dokážou proniknout až do buněk jednotlivých částí těla a orgánů a nemocné buňky odstranit nebo posílit a vyléčit. Peruánské byliny mají tradici ověřenou tisíciletími a výjimečnou sílu.

Význam míchání bylin evropského a jihoamerického původu do našich bylinných směsí je takový, že jednotlivé účinky bylin se navzájem doplňují a pozdvihují. Jihoamerické byliny rostou v čistých místech, která nejsou ještě zasažena civilizací. Je zde zachováno čisté a zdravé prostředí bez zásahu člověka. Jihoamerické byliny jsou i z tohoto důvodu silné nejen pro Jihoameričany, ale i pro Evropany.

Aby tyto byliny mohly být dobře využitelné pro člověka žijícího již mnoho generací v Evropě, je vhodné k nim přidat i informační pole rostlin, které rostou přímo v místě, kde žije Evropan.

Kombinace bylin z Amazonie a z And a bylin evropských je potom zcela ideální k působení na naše tělo. To potom daleko lépe využije účinné látky z takových směsí.

× modry-kvet Modrý květ - Detoxikace organismu
1

x

150.00
Celková cena: : 150.00

Zobrazit košík Pokladna