Zobrazen 1. – 12. z 20 výsledků

 • Bylinné čaje a tinktury

  tinktura EPAM 1000 nervový

  Má příznivý vliv na centrální a periferní nervovou soustavu; používá se při pohmožděninách, zhmožděninách, otřesech, akutních mozkových traumatech (po operacích mozku), zánětech mozkových blan, mrtvici (prevence i následky), dětské mozkové obrně, meningitidě, encefalitidě, borelióze, úrazech mozku, cévních onemocněních mozku, epilepsii, Parkinsonově chorobě, roztroušené skleróze, rozumové zaostalosti, nádorech mozku, onemocnění očí, čichu, hmatu, řeči.

 • Bylinné čaje a tinktury

  tinktura EPAM 900 imunita

  Používá se při akutních zánětlivých onemocněních jako je bronchitida, stomatitida, artritida, cystitida, cholecystitida, osteochondritida, zánět lícní dutiny, zánět ledvin a močových cest, zápal plic, popáleniny 1. a 2. stupně, venerické nemoci, bakteriální onemocnění, TBC, záněty trávícího traktu.

 • Bylinné čaje a tinktury

  Čaga – tinktura Epam

  Má výrazné protizánětlivé, protivředové a protinádorové účinky; velmi příznivě působí při onemocnění dvanáctníku, žaludku, žaludečních vředech, má pozitivní vliv na játra, obnovu a ochranu krvinek a kostní dřeně; je také výborným antioxidantem.

 • amazonska-liana Ušetříte 17%
  Bylinné čaje a tinktury

  Amazonská liána – Zdravé klouby

  Tato bylinná směs se doporučuje proti všem druhům zánětů, na čištění krve, při artritidě a revmatismu, při bolestech zad a na celkové posílení organismu. Zajišťuje normální činnosti kloubů a svalů. Upravuje krevní tlak, čistí cévní stěny. Zvyšuje imunitu těla.

 • Bílý kořen – Klidná mysl Ušetříte 17%
  Bylinné čaje a tinktury

  Bílý kořen – Klidná mysl

  Tuto bylinnou směs doporučujeme ke zlepšení duševního stavu, snížení pocitu úzkosti, snížení stresu, zlepšení celkové odolnosti vůči stresu, dodání energie při potřebě získat psychické síly nezbytné pro úspěšnou léčbu onemocnění

 • bily-kvet Ušetříte 17%
  Bylinné čaje a tinktury

  Bílý květ – Zdravá žena

  Tato směs se doporučuje na nepravidelnou a bolestivou menstruaci, při bolestech hlavy a migrénách, na tonizaci vaječníků a dělohy, při mykotických, kvasinkových a mikrobiálních infekcích ženských pohlavních orgánů, pro očistu kůže od chronických skvrn a dalších kožních nečistot.

 • cerveny-plod Ušetříte 17%
  Bylinné čaje a tinktury

  Červený plod – Spokojený muž

  Tuto bylinnou směs doporučujeme k normalizaci správné funkce prostaty. Používá se také k normalizaci krevního tlaku či jeho snížení, k uvolňování hladkého svalstva, navracení a posílení vitality a zvýšení odolnosti organismu.

 • cistici-ker Ušetříte 17%
  Bylinné čaje a tinktury

  Čistící keř – Zdravé trávení

  Tato bylinná směs se doporučuje k čištění jater a žlučníku, podpoře metabolismu, zlepšení vyměšování žluči, k ochraně sliznice žaludečních stěn, při nadýmání, při bakteriálních a virových zánětech žaludku i v případě žlučníkového písku či kaménků, při křečích a bolestech břicha. 

 • horky-kvet Ušetříte 17%
  Bylinné čaje a tinktury

  Hořký květ – Posílení mozku

  Tato bylinná směs se doporučuje pro zlepšení funkce mozku, zlepšení soustředění a paměti.

 • Bylinné čaje a tinktury

  Modrý květ – Detoxikace organismu

  Tato bylinná směs se doporučuje pro kompletní detoxikaci organismu. 

 • obri-preslicka Ušetříte 17%
  Bylinné čaje a tinktury

  Obří přeslička – Harmonická žena

  Tato bylinná směs se doporučuje k doplnění energie a psychického komfortu při potížích v menopauze – eliminaci návalů a depresivních nálad, vyvážení činnosti hormonálního systému těla.

 • peruansky-laskavec Ušetříte 17%
  Bylinné čaje a tinktury

  Peruánský laskavec – Pevné cévy

  Tato bylinná směs se doporučuje pro očistu krve, očistu cévních stěn, posílení srdeční činnosti, upravení poměru hladiny cholesterolu, krevního tlaku.