Zobrazuji všechny 4 výsledky

 • Poradna - konzultace - terapie

  Terapie vědomou transformací

  Problémy a utrpení v životě člověka vznikají z nezpracovaných traumat z dětství, z potlačených emocí, a z manipulace s lidskou myslí. Toto vše můžete změnit. Můžete žít život s lehkostí a láskou, život plný radosti, hojnosti, zdraví a lásky.

  Terapie trvá cca 1 hodinu. Může probíhat osobně, telefonicky nebo přes internet.

   

 • Poradna - konzultace - terapie

  Regresní terapie

  Regresní terapie je řízené vzpomínání a vybavování si událostí pod vedením terapeuta. Klient si bezpečně vybavuje potlačené traumatické vzpomínky. Uvědoměním a následným zpracováním vzpomínek je možné se vyrovnat s jejich negativními vlivy na přítomnost.

   

 • Poradna - konzultace - terapie

  Řízená meditace individuální

  V hlubokém uvolnění těla i mysli odstraňujeme z podvědomí negativní programy, které klientovi způsobují psychickou či fyzickou bolest či nepohodu a pomocí vědomé imaginace nastavujeme realitu žití života dle jeho představ. Pod vedením terapeuta a s jeho pomocí je tělo klienta naplněno větším množstvím pozitivní energie.

 • Poradna - konzultace - terapie

  Autopatie

  Autopatie – individuální poradna a konzultace cca 30 minut (osobně, telefonicky nebo online)

  Autopatie je metoda, která pracuje s informací Vašeho těla a pomocí ředění vodou (podobně jako u homeopatie) se zesiluje účinek nové vyléčené informace, kterou pak tělu dáváte zpět. Vytvořím Vám plán, jak nejlépe ve Vašem případě postupovat, abychom dosáhli optimálního výsledku.

  K provádění autopatie potřebujete speciální autopatickou lahvičku    …