Ječmen Green Ways je enzymatický elixír plný života. Představte si mladou rostlinku ječmenné trávy, jak klíčí, proráží tvrdou krustu zeminy a roste vzhůru ke slunci. Tento cílevědomý mladistvý organismus je sklízen v období svého rozpuku. Je zpracován v okamžiku, kdy nasál nesmírné množství živin a energie ze země, vody, vzduchu i slunce. Tyto základní elementy se přirozeně přetvářejí na komplexnější látky, jež poté využívá vyšší potravní řetězec, tudíž i my.

Hans Günter Berner v knize Hladovění nad plným hrncem popisuje situaci, v níž člověk, který dosyta jí, umírá na nutriční podvýživu, protože se sytí „hladovými“ plodinami vzešlými z vyčerpané půdy. Jak vidíte, přebytek nekvalitní stravy nepřináší našemu tělu užitek, ale škodu.

 

Cena 1150,-

Zelený ječmen

PRODEJ PRODUKTU AŽ PO PŘEDCHOZÍ KONZULTACI S TERAPEUTKOU – telefonicky (tel.: 602 614 487) nebo emailem (info@e-bach.eu)

Užívání ZP je ideální nastavit individuálně, dle Vašeho konkrétního zdravotního stavu a Vašich potřeb. Jen tak je možné nabídnout Vám tu nejlepší péči a servis. 

–          čím a jak začít

–          jak dávkovat

–          důležitá upozornění

Pro zájemce nabízíme spolupráci a výhodnější ceny.